Nástěnka / akce

 PROSÍME RODIČE O PEČLIVÉ PROSTUDOVÁNÍ TERMÍNŮ AKCÍ ZUŠ

Název/Termín/Kde

Koho se to týká

Sraz

Konec cca

Co s sebou

Zpíváme se
ZUŠ PAMFILIA

21.12.2022

Pralinkárna VL

vybraní žáci

16:00 h – sraz, zkouška

16:30 h – začátek

16:45 h – konec

– noty

velmi teplé oblečení

Dílna 3. a 4. ročník
(+ individual)

18.2.2023

ZUŠ

učebna č. 1 a 6

Žáci daných kolektivů

8:15 h

14:05 h

– skripta

– psací potřeby

– notový sešit

– svačina

– pití

– papuče

 

 

Komisionální obehrávky

13.3.2023

ZUŠ

vybraní žáci

ZUŠ učebna 1

skupinky po cca 45 minutách

(informace o zařazení do skupin u vyučujících)

(informace o zařazení do skupin u vyučujících)

– noty

– nástroje

Dílna 3. a 4. ročník
(+ individual)

18.3.2023

ZUŠ

učebna č. 1 a 6

Žáci daných kolektivů

8:15 h

14:05 h

– skripta

– psací potřeby

– notový sešit

– svačina

– pití

– papuče

 

 

Koncert V režii žáků I

23.3.2023

Klášterní kostel Šumperk

vybraní žáci

(stěhováci, učitelé, orchestr
a zvukaři dle instrukcí)

– v 15:00 h – klavíristé, moderátoři

– v 15:40 h – zpěváci, dechaři, houslisté, popř. bicisté – komořina (vyjma „prcků“), pokladník, asistent, stojánkář, mikrofonář

– v 16:20 h – prckové (zpěváci, dechaři, houslisté, bicisté, popř. klavíristé)

v 16:40 h – ladič houslí, květinářky

17:00 začátek

 

 

18:20 h

– noty

– nástroje

– teplejší oblečení

Koncert V režii žáků II

24.3.2023

Klášterní kostel Šumperk

vybraní žáci

(stěhováci, učitelé, orchestr a zvukaři dle instrukcí)

– v 15:00 h – klavíristé, moderátoři

– v 15:40 h – zpěváci, dechaři, houslisté, popř. bicisté – komořina (vyjma „prcků“), pokladník, asistent, stojánkář, mikrofonář

– v 16:20 h – prckové (zpěváci, dechaři, houslisté, bicisté, popř. Klavíristé)

v 16:40 h – ladič houslí, květinářky

17:00 začátek

 

 

18:20 h

– noty

– nástroje

– teplejší oblečení

Dílna 3. a 4. ročník
(+ individual)

15.4.2023

ZUŠ

učebna č. 1 a 6

Žáci daných kolektivů

8:15 h

14:05 h

– skripta

– psací potřeby

– notový sešit

– svačina

– pití

– papuče

 

 

Dílna 3. a 4. ročník
(+ individual)

22.4.2023

ZUŠ

učebna č. 1 a 6

Žáci daných kolektivů

8:15 h

14:05 h

– skripta

– psací potřeby

– notový sešit

– svačina

– pití

– papuče

 

 

Komisionální stupnicové a technické obehrávky

24. a 26.4.2023

ZUŠ

vybraní žáci

ZUŠ učebna 1

skupinky po cca 45 minutách

(informace o zařazení do skupin u vyučujících)

(informace o zařazení do skupin u vyučujících)

– noty

– nástroje

ŠKOLA SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY TERMÍNU